• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • استقبال شهروندان و مسافران از المان های شهری کاشمر/ساخت و نصب 10 المان توسط هنرمندان کاشمری

استقبال شهروندان و مسافران از المان های شهری کاشمر/ساخت و نصب 10 المان توسط هنرمندان کاشمری

شهردار کاشمر از ساخت و نصب 10 المان شهری توسط هنرمندان کاشمری در این شهر خبر داد و گفت: با گذشت سه روز از نصب این المان ها خوشبختانه استقبال شهروندان و مسافران از آنها خوب بوده است.
مهندس سلیمانی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: مجموعه شهرداری کاشمر در راستای طرح استقبال از بهار علاوه بر نصب المان های شهری، در بحث نظافت و رفت و روب، پروژه های عمرانی، فضای سبز و ساماندهی حمل و نقل درون شهری اقدامات و تلاش هایی انجام داده است.
وی با اشاره به نصب المان های شهری در نقاط مختلف شهر با موضوع نوروز یادآور شد: سفره هفت سین قدیمی در ابتدای بلوار سید مرتضی،گرامافون و صندوقچه گل چهارراه بهبودی
، هفت سنگ در میدان سینا، هفت سین کودک در حاشیه خیابا ن خرمشهر، تنگ ماهی در میدان مطهری، هفت سین مهراب در میدان مطهری، هواپیمای گل در میدان شهدا، برش از خانه سنتی در حاشیه خیابان امام خمینی، ماشین گل در میدان نیازمند، میمون در میدان شهید رجایی و پروانه در ابتدای بلوار سید مرتضی از جمله المان های نصب شده در سطح شهر کاشمر است.
شهردار کاشمر با اشاره به رنگ آمیزی، طراحی و نقاشی بر سطح هزار و 500 متر از دیواره های سطح شهر در راستای زیباسازی فضای شهری خاطر نشان کرد: در همین راستا بیش از 60 کیلومتر از جداول مربوط به میادین، بلوارها و کانال های حاشیه خیابان ها رنگ آمیزی شده است.
وی با بیان این که شهرداری کاشمر با تهیه و چاپ 6 هزار بروشور نوروزی و توزیع آن در چادرهای راهنمای مسافر به همراه نقشه راهنما و پیام تبریک تصریح کرد: در این راستا واحد فضای سبز شهرداری با بهره گیری از توان و ظرفیت داخلی و حضور بخش خصوصی بیش از 70 هزار گل و گیاه و درخت در سطح معابر، بلوارها، میادین و بوستان های شهری کاشته است.
مهندس سلیمانی با تاکید بر این که بر اساس هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده مجموعه حمل و نقل شهرستان با 400 دستگاه تاکسی و 3 دستگاه اتوبوس آماده خدمات رسانی به شهروندان و مسافران در ایام نوروز است افزود: شرکت خدماتی ساهد شرق نیز با استفاده از 110 نیروی خدماتی و 2 دستگاه خودروی مکانیزه در دو شیف کاری، نظافت شهر را بر عهده دارد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved