جوان کاشمری مدیر کل دفتر استاندار سمنان شد

جوان کاشمری مدیر کل دفتر استاندار  سمنان شد

علی معینی دانشمندی از جوانان توانمند کاشمری در حکمی از سوی استاندار سمنان به سمت مدیر کل دفتر استاندار منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، محمد رضا خباز که سابقه نمایندگی ادوار مختلف را از حوزه انتخابیه کاشمر در کارنامه دارد و در روزهای نخست آذرماه امسال سکان استانداری سمنان را به دست گرفته است در حکمی علی معینی دانشمندی را بعنوان مدیر کل دفتر استاندار منصوب کرد.

در حکم استاندار سمنان آمده است: نظر به مراتب تعهد، سوابق ، تجربه و توانمندی جنابعالی ، به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر استاندار منصوب می شوید. برقراری تعاملات و ارتباطات لازم بین واحدهای استانی در جهت تسریع در انجام وظایف محوله، برقراری ارتباط با مدیریت های داخلی استانداری و انجام هماهنگی های لازم در جهت ایجاد وحدت رویه ، تنظیم دیدار با مقامات کشوری و لشکری و زمینه سازی لازم در جهت برنامه ریزی، برقراری ارتباط و تعامل پویا و کارآمد با دفاتر وزارتی ستاد وزارت کشور و هماهنگی و نظارت بر فعالیت دفتر از جمله اموری است که انتظار دارد نسبت به آن تلاش و اهتمام نمائید. توفیق روزافزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای " مدظله العالی" در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در راستای برنامه ها و اهداف دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

علی معینی دانشمندی متولد 1357 در کاشمر و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است. وی که دارای سابقه 11 ساله مجلس شورای اسلامی است مسئولیت دفتر محمد رضا خباز نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در ادوار ششم و هشتم، مسئولیت دفتر موسی الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در دوره نهم، مسئول دفتر رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی، کارمند نمونه مجلس در سال 92، كارمند نمونه اداره كل دفاتر نمايندگان سال ٩٤، عضو هيات اجرايي همايش كاشمر و توسعه سال ١٣٨٠ و عضو هيات موسس كانون كاشمر و توسعه ١٣٨١ را در کارنامه خود دارد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved