• صفحه نخست
  • اخبار
  • ورزشی
  • رئیس هیأت دوچرخه سواری کاشمر خبر داد؛ کاشمر 25 آذرماه میزبان برگزاری مرحله دوم تور هشتم دوچرخه سواری استان جام شهید مدرس

رئیس هیأت دوچرخه سواری کاشمر خبر داد؛ کاشمر 25 آذرماه میزبان برگزاری مرحله دوم تور هشتم دوچرخه سواری استان جام شهید مدرس

رئیس هیأت دوچرخه سواری کاشمر خبر داد؛  کاشمر 25 آذرماه میزبان برگزاری مرحله دوم تور هشتم دوچرخه سواری استان جام شهید مدرس
 

رئیس هیأت دوچرخه سواری کاشمر از برگزاری مرحله دوم تور هشتم دوچرخه سواری تحت عنوان جام شهید مدرس در 25 آذرماه به میزبانی این شهرستان خبر داد.

علی منظم اسماعیل پور در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: دومین مرحله تور هشتم دوچرخه سواری به منظور پاسداشت مقام بزرگمرد عرصه دین و سیاست 25 آذرماه از شهر تربت حیدریه آغاز و در زیارتگاه شهید مدرس کاشمر پایان می یابد.

وی با بیان این که بیش از 150 دوچرخه سوار حرفه ای استانی و کشوری مسیر 80 کیلومتری تربت حیدریه تا کاشمر را رکاب می زنند افزود: دوچرخه سواران پس از ورود به کاشمر در مسیر بلوار امامزاده سید مرتضی حرکت می کنند و در ادامه با عبور از داخل شهر مسابقه را در زیارتگاه شهید مدرس به پایان می رسانند.

رئیس هیأت دوچرخه سواری کاشمر با بیان این که این دوره از مسابقات در سه رده سنی نوجوانان و جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود یادآور شد: در پایان به نفرات برتر هر رده سنی جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

 وی معرفی ظرفیت و توانمندی شهرستان برای میزبانی مسابقات استانی، کشوری و بین المللی، ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و معرفی فعالیت های فرهنکی و ورزشی مجتمع فرهنگی شهید مدرس را از اهداف میزبانی این دوره از مسابقات عنوان کرد و تصریح کرد: تور هشتم با نام  مبارک امام رضا (ع)در سال 1395از مشهد به تربت حیدریه برگزار شده است و این هفته نیز دوچرخه سواران مسیر تربت حیدریه تا کاشمر را رکاب خواهند زد.

علی منظم اسماعیل پور با اشاره به این که این تور در ادامه و در مسیر شهرهای خلیل آباد، بردسکن، سبزوار، نیشابور و مشهد برگزار خواهد شد خاطر نشان کرد: در سال 2017 که مشهد به عنوان پایتخت معنوی جهان اسلام است تور هشتم به صورت بین المللی برگزار خواهد شد.

 

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved