• صفحه نخست
  • اخبار
  • ورزشی
  • دبیر هیات فوتبال کاشمر: انصراف 10 تیم فوتبال کاشمری از مسابقات به دلیل عدم تمکن مالی / تاکنون ریالی بودجه از اداره ورزش و جوانان دریافت نکرده ایم

دبیر هیات فوتبال کاشمر: انصراف 10 تیم فوتبال کاشمری از مسابقات به دلیل عدم تمکن مالی / تاکنون ریالی بودجه از اداره ورزش و جوانان دریافت نکرده ایم

دبیر هیات فوتبال کاشمر:  انصراف 10 تیم فوتبال کاشمری از مسابقات به دلیل عدم تمکن مالی / تاکنون ریالی بودجه از اداره ورزش و جوانان دریافت نکرده ایم

دبیر هیأت فوتبال کاشمر با اشاره به این که تا کنون ریالی بودجه از اداره ورزش و جوانان شهرستان دریافت نکرده ایم گفت: از ابتدای امسال تا کنون 10 تیم ورزشی به دلیل عدم تمکن مالی از حضور در مسابقات شهرستانی و استانی انصراف دادند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حسین کرمانیان در یکصد و پنجاه و ششمین جلسه علنی شورای شهر کاشمر اظهار داشت: فوتبال به دلیل آمار بالای ورزشکار، علاقمند و طرفدار به عنوان ویترین ورزش در شهرستان است؛ لذا اگر می خواهیم ورزش در رشته های مختلف به پویایی و بالندگی برسد باید زمینه ارتقا و پویایی فوتبال فراهم شود.

وی با اشاره به این که هیأت فوتبال کاشمر در طول سال با تدوین تقویم ورزشی مسابقات فوتبال و فوتسال در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برگزار می کند افزود: 8 تیم فوتبال در لیگ برتر شهرستان با هم دیدار می کنند و مسابقات لیگ دسته یک کاشمر نیز با انصراف یک تیم به دلیل عدم تأمین هزینه ها با شرکت 5 تیم در حال برگزاری است.

دبیر هیأت فوتبال کاشمر با بیان این که تمامی 5 تیم لیگ دسته دو فوتبال شهرستان به دلیل ضعف مالی از حضور در این مسابقات انصراف دادند ابراز داشت: 8 تیم در دسته یک فوتسال مسابقات را آغاز کردند که تا کنون دو تیم به دلیل مشکلات مالی از ادامه حضور انصراف دادند. درلیگ دسته دو نیز با انصراف یک تیم، مسابقات با حضور 5 تیم در حال برگزاری است.

وی با تأکید بر این که در کاشمر در رشته فوتسال دارای توانمندی و استعدادهای زیادی است و در سال های اخیر با درخشش تیم های کاشمری در رقابت های استانی، شاهد حضور فوتسالیست های کاشمری در مسابقات کشوری نیز هستیم خاطر نشان کرد: نماینده فوتسال کاشمر در مسابقات لیگ برتر فوتسال استان موفق به کسب مقام سوم در بین 14 تیم شرکت کننده در این رقابت ها شد و به مسابقات کشوری راه یافت. دیگر نماینده فوتسال کاشمر نیز در لیگ دسته دو استان موفق به راهیابی به مرحله نهایی شده است. 2 تیم دیگر که قرار بود به عنوان نماینده کاشمر در رقابت های استانی شرکت کنند به دلیل عدم تمکن مالی از حضور در این رقابت ها انصراف دادند.

کرمانیان با اشاره به حضور بازیکن کاشمری در تیم ملی دانش آموزی اعزامی به رقابت های جهانی افزود: این بازیکن کاشمری هم اکنون جزو نفرات انتخابی تیم ملی امید فوتسال کشور است.

وی با بیان این که هیأت فوتبال عیلرغم کم و کاستی هایی که دارد در طول سال میزبان مسابقات استانی فوتسال و فوتبال در رده های مختلف سنی است اظهار داشت: هیأت فوتبال کاشمر سال گذشته در بین 28 شهرستان استان مقام برتر را کسب کرد و این مهم را مدیون تلاش بازیکنان، مربیان و سرپرستان تیم های ورزشی و اعضای هیأت و همراهی و همکاری ادارات شهرستان و خیرین می دانیم.

دبیر هیأت فوتبال کاشمر با اشاره به حوزه گستردگی و فعالیت رشته ورزشی فوتبال و دغدغه تأمین هزینه های مربوطه در بخش های مختلف یادآور شد: با توجه به شرایط اقتصادی از ابتدای سال جاری تا کنون 10 تیم به علت تمکن مالی از حضور در مسابقات انصراف دادند چرا که از عهده پرداخت هزینه های تیم از قبیل حق شرکت، لباس و سایر موارد بر نمی آمدند.

وی با بیان این که 60 درصد بیمه های ورزشی که در شهرستان صادر می شود مربوط به ورزشکاران فوتبال و فوتسال است خاطر نشان کرد: هیأت فوتبال تا کنون ریالی بودجه دریافت نکرده است و  تمامی تأمین هزینه های مربوط به برنامه ها و فعالیت های که اجرا شده و قبوضی که پرداخت شده از ناحیه خیرین، شورا و شهرداری و سایر دستگاه ها و مجموعه های خصوصی بوده است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved