• صفحه نخست
  • اخبار
  • ورزشی
  • رئیس هیأت فوتبال کاشمر: حضور تیم پیام وحدت در کاشمر تجربه تلخی برای فوتبال شهرستان بود / از فوتبال بهره برداری سیاسی می شود

رئیس هیأت فوتبال کاشمر: حضور تیم پیام وحدت در کاشمر تجربه تلخی برای فوتبال شهرستان بود / از فوتبال بهره برداری سیاسی می شود

رئیس هیأت فوتبال کاشمر:  حضور تیم پیام وحدت در کاشمر تجربه تلخی برای فوتبال شهرستان بود / از فوتبال بهره برداری سیاسی می شود

 

رئیس هیأت فوتبال کاشمر با تأکید بر این که فوتبال تا حدودی سیاسی است و از آن بهره برداری می شود گفت: متأسفانه حضور تیم پیام وحدت در کاشمر تجربه تخلی برای فوتبال این شهرستان بود.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانیکاشمر24، مسعود تقی زاده در یکصد و پنجاه و ششمین جلسه علنی شورای شهر کاشمر اظهار داشت: از زمانی که مسئولیت هیأت فوتبال را عهده دار شدم واقعا این مجموعه با داشتن استعداد های بالقوه و بالفعل جوانان کاشمری مظلوم واقع شده است.

وی با اشاره به این که امروز بهترین داور بین المللی از این منطقه است و این یک افتخار برای مردم شهرستان است ابراز داشت: فوتبال به دلیل استقبال زیاد علاقمندان از جایگاه ویژه ای در بین سایر رشته های مختلف ورزشی برخوردار است به طوری که تا حدودی به لحاظ سیاسی از آن بهره برداری می کنند.

رئیس هیأت فوتبال کاشمر با بیان این که درآمدهای شهرداری ها، درآمد کلان است و انتظار داریم ورزشکاران شهرستان از کمک های این مجموعه بهره مند شوند خاطر نشان کرد: اگر چه تا کنون در حوزه فوتبال شاهد حمایت ها و کمک های مالی خیرین و بخش خصوصی در قالب اسپانسر از تیم ها بودیم اما امروز زمانی که به آن ها مراجعه می کنیم اعلام می کنند که خسته شدند و توان ادامه در این مسیر را ندارند.

وی با تأکید بر این که در راستای حمایت و پشتیبانی از جوانان و ورزشکاران شهرستان تقاضای توجه و کمک به رشته ورزشی فوتبال هستیم یادآور شد: در این راستا انتظار داریم مجموعه شورا یک بودجه سالانه ورزشی در حمایت از فوتبال شهرستان تعیین کند تا مابقی هزینه ها را از ناحیه مردم و خیرین تأمین کنیم.

تقی زاده با اشاره به این که جوانان امروز با توجه به اوضاع اقتصادی و نبود شغل و پایین بودن امنیت اجتماعی تا حدودی نیازمند حمایت هستند تصریح کرد: امیدواریم با کمک هایی که از ناحیه شورا و شهرداری، مجموعه های محتلف و خیرین انجام می شود بتوانیم فضا و شرایطی ایجاد کنیم تا جوانان اوقات بیکاری و انرژی مضاعف را بتوانند در اماکن ورزشی به عنوان ورزشکار و یا تماشاچی تخلیه کنند.

وی حضور تیم پیام وحدت که به عنوان نماینده خراسان در رقابت های لیگ دسته دو فوتبال کشور حضور داشت را یک تجربه تلخ برای فوتبال شهرستان دانست و گفت: متأسفانه در یک برهه این تیم به کاشمر منتقل شد و با کمک و همراهی دستگاه ها و ادارات شهرستان تعدادی بازی نیز انجام داد اما به دلیل این که تمامی بازیکنان تیم غیر بومی بودند و در این زمینه کارشناسی نشده بود ضربه زیادی به جوانان و فعالان این رشته ورزشی در سطح شهرستان زد.

رئیس هیأت فوتبال کاشمر تأکید کرد: اگر مبالغی که صرف تیم پیام وحدت شد در حوزه آموزش و حمایت از ورزشکاران شهرستان انجام می شد قطعا شاهد ارتقای سطح کیفی و کمی فوتبال کاشمر بودیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved