• صفحه نخست
  • اخبار
  • سیاست
  • امام جمعه کاشمر:  دشمن به دنبال صدمه زدن به افکار عمومی است / ضرورت آگاه سازی جوانان از آثار مخرب فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای

امام جمعه کاشمر:  دشمن به دنبال صدمه زدن به افکار عمومی است / ضرورت آگاه سازی جوانان از آثار مخرب فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای

امام جمعه کاشمر:   دشمن به دنبال صدمه زدن به افکار عمومی است / ضرورت آگاه سازی جوانان از آثار مخرب فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید کاظم طباطبایی ظهر امروز در اجتماع نمازگراران کاشمری در مصلای این شهر اظهار داشت: متأسفانه دشمن دیرینه این نظام و انقلاب از طریق فضای مجازی، شبکه های ماهواره ای و به ویژه شبکه بی بی سی فارسی زبان به تازگی به طور گسترده ای دست به تخریب افکار عمومی، شبه افکنی، توهین، تهمت و افترا به نهادها و به خصوص حمله به قوه قضائیه کرده است.

وی با بیان این که قوه قضائیه دارای کارنامه درخشانی است و همواره زحمات و خدمات فراوانی به نظام و انقلاب داشته است افزود: دشمن به خاطر این که به افکار عمومی آسیب برساند با هدف قرار دادن نهادها و مسئولان نظام به دنبال پیاده کردن توطئه در راستای رسیدن به اهدافش است.

 خطیب جمعه کاشمر با اشاره به این که رهبر معظم انقلاب از فضای مجازی به عنوان قتلگاه جوانان یاد کردند ابراز داشت: با توجه به این که دشمنان ما قصد دارند از طریق فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای افکار جوانان ما را منحرف و به آن آسیب برسانند، باورهای مردم را هدف گیری کردند تا بی اعتمادی در آنها ایجاد کنند همه ما باید بیدار شویم و جوانان را از این توطئه دشمن آگاه کنیم.

وی اقدام دشمن و وارد کردن هجمه های مختلف را از نوع جنگ نرم بر علیه کشور و نظام دانست و خاطر نشان کرد: دشمنان در آستانه انتخاب به دنبال تشویش اذهان و افکار هستند و همواره تلاش می کنند باورهای مردم را خدشه دار کنند.

حجت الاسلام طباطبایی با تأکید بر این که بانی و متولی همه این دسیسه های که انجام می شود پیر استعمار و انگلیس خبیث است یادآور شد: دشمنان ما همه در راه رسیدن به اهداف شان نا کام و نا موفق بودند و در برابر ما شکست خوردند لذا نباید فراموش کنیم که از دست ما عصبانی هستند.

وی با بیان این که ملت ما باید در برابر گفته های دشمنان که همواره از روی دشمنی و غرض ورزی حرف می زنند هوشیار باشیم و فریب آن ها را نخوریم تصریح کرد: دشمنان ما در حقیقت دشمنانی بی ادب، جسور، گستاخ و بی منطق هستند بنابر این باید در مقابل چنین دشمنانی آگاه و بیدار بود تا خدعه و نیرنگ شان را به خودشان برگردانیم.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهدای تخریب چی شهرستان های کاشمر، خلیل اباد و بردسکن  و بزرگداشت ایام سی و امین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید علیرضا عاصمی فرمانده قرارگاه تخریب خاتم الانبیاء، از حضور باشکوه اقشار مختلف مردم منطقه در این مراسم تقدیر کرد و گفت: اگر چه دیروز شاهد حضور پرشور مردم در مراسم شهدا بودیم اما معتقدم حق شهدا بیش از اینهاست و تا کنون نتوانسته ایم حق شهدا را ادا کنیم.

امام جمعه کاشمر موفقیت ها، پیروزی ها، سربلندی ها و امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا دانست و ابراز داشت: هر چه قدر در مجالس و محافلی که بنام شهیدان برگزار می شود شرکت کنیم کم است.

وی با اشاره به سالگرد شهادت مصطفی احمدی روشن از شهدای هسته ای که به دست منافقین مزدور به شهادت رسید یادآور شد: دشمنان کوردل ما فکر می کنند با شهید کردن اسوه های علم و اخلاق، مقاومت و فن آوری به خیال باطل خود می توانند این ملت را شسکت بدهند. اما بدانند که از هر قطره خون شهید عاصمی، عاصمی های قهرمان دیگری روییده شده اند و از هر قطره خون شهید احمدی روشن، دانشمندان هسته ای بیشمار دیگری پیدا شدند و به کوری چشم دشمنان این نظام و انقلاب راهشان را ادامه می دهند.

حجت الاسلام طباطبایی با بیان این که ما هر چه داریم بعد از لطف خدا، به برکت خون شهیدان است افزود: شهید با از دست دادن جان خود به جامعه روح و جان می بخشد به علم و اخلاق پویایی و استمرار می بخشد و با نور وجودش فضاهای ظلمانی را نورانی می کند.

وی همچنین با اشاره به اهمیت مقوله عفاف و حجاب در جامعه و جایگاه زن در تربیت و رشد جامعه اشاره کرد و تصریح کرد: حجاب، عفاف و حیا صیانت از یک موجود ارزشمند و با کرامت است؛ بنابر این در  جامعه ای که رعایت عفاف و حجاب نشود آن جامعه اصلاح نشده و به رستگاری نرسیده است.

امام جمعه کاشمر عامل اصلی بحران های اخلاق و جنسی در جهان را مرزشکنی و بی موالاتی و عدم رعایت اصول اخلاقی از سوی مردم و زن دانست و تأکید کرد: جوامعی که به این اصول بی توجه هستند به فساد و تباهی کشیده شدند.

 

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved