بازگشت مجدد کاشمر به وضعیت قرمز کرونایی/ آمار بستری بیماران کرونایی در کاشمر صعودی است

نوشته شده در پنجشنبه 17-07-1399

بازگشت مجدد کاشمر به وضعیت قرمز کرونایی/ آمار بستری بیماران کرونایی در کاشمر صعودی است

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با ابراز نگرانی از بازگشت مجدد این شهرستان به وضعیت قرمز کرونایی، نسبت به سیر صعودی آمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید مدرس(ره) هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، دکتر محمدجواد یزدانی بابیان اینکه وضعیت تعداد مبتلایان و بستری‌شدگان از هفته گذشته در این شهرستان در حال افزایش است، افزود: این میزان مبتلا و بستری که در طی یک هفته اخیر ثبت‌شده است از ابتدای شیوع این ویروس بی‌سابقه است.

وی با اشاره به اینکه در شانزدهمین روز مهرماه شاهد بیشترین تعداد بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید مدرس(ره) کاشمر بودیم، اظهار داشت: با توجه به اینکه در حال حاضر منطقه ترشیز در وضعیت قرمز و بحرانی قرار دارد از عموم مردم درخواست داریم برای مقابله و پیشگیری از انتقال بیشتر این ویروس ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تجمعات و محافل عمومی، استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را همواره مدنظر قرار دهند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با تأکید بر اینکه برای پیشگیری از سرایت این ویروس باید از مسافرت‌های غیرضروری پرهیز کرد خاطر نشان کرد: انتظار داریم برای عبور از وضعیت قرمز و بازگشت به وضعیت سفید،حتی‌الامکان به اقوام و خویشاوندان که قصد عزیمت به این منطقه را دارند، توصیه کنند به این منطقه تا بهبود شرایط مسافرت نکنند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری کاشمر 24 می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
www.kashmar24.ir | Kashmar News Agency
Copyright 2016-2020 All Right Reserved